Děláme i INDOOR!

Zima se blíží, chuť cvičit venku opadá. Ale my se nedáme! Co takhle vnitřní workoutová konstrukce? Doplňkové prvky ve funkční zóně běžného fitness nebo pořádné, plnohodnotné workoutové hřiště? 

To taky umíme! A máme důkazy! V první polovině roku jsme realizovali vnitřní workoutové hřiště pro Decathlon Hradec Králové. Také jsme od podlahy vybavili novou posilku fitness trenéra a Youtubera Aleše Lamky a workoutovými konstrukcemi jsme opatřili i novou posilovnu v Jindřichově Hradci. A co víc, tento týden jsme otevřeli první funkční gym v Hradci Králové, náš FUBO Gym No. 1!

Projekt posilovny Aleše Lamky zahrnoval dodávku a montáž kompletního vybavení. Začali jsme montáží dvou multifunkčních dřepovacích klecí a pokračovali pokládkou gumové podlahy. Alešovi jsme dodali také veškeré pomůcky na cvičení z našeho eshopu fubo.cz, od činek, přes kotouče, lavičky a další. Prohlédněte si proces ve fotogalerii níže!

Vyvrcholením naší práce dosud byl náš první FUBO Gym, který je zároveň prvním ryze funkčním fitness v Hradci Králové. Celý interiér jsme si sami navrhli a rovněž i realizovali tak, aby přesně odpovídal našim představám a vizi, se kterou jsme projekt spustili. 

Zleva: Rybí schůdky a žebřiny, ručkovací nástěnná konstrukce
Zleva: Rybí schůdky a žebřiny, ručkovací nástěnná konstrukce

Gymu dominuje víceúrovňová ručkovací konstrukce vylepšená o pegboard a závěs na gymnastické kruhy. Protože prostor tělocvičny není velký, všechny konstrukce jsou umístěny na stěnách nebo blízko u nich. Najdete zde nástěnná bradla, hrazdu s dostatkem místa kolem, kovové žebřiny s bukovými příčkami, dřepovací klec a také specialitu: rybí schůdky.

Spousta vybavení, ale dostatek místa díky nástěnnému řešení
Spousta vybavení, ale dostatek místa díky nástěnnému řešení

Díky pečlivé optimalizaci konstrukcí a rozložení v prostoru, jsme dokázali z malého prostoru, který nám byl k dispozici, vytvořit multifunkční tělocvičnu (gym), která zaujme klienty originálním designem, bohatou nabídkou vybavení a skvělými možnostmi cvičení.

Ručkovací konstrukci spojují se zemí jen dva sloupy, a nezabírá tak moc místa
Ručkovací konstrukci spojují se zemí jen dva sloupy, a nezabírá tak moc místa

Chcete i vy postavit vnitřní workoutovou konstrukci? Neváhejte se nám ozvat! Jediným omezením je vaše představivost a fantazii se meze nekladou! Zvolte si barvu, styl, sdělte nám svá přání a požadavky a my vám pomůžeme vytvořit řešení přesně na míru!


PS: Neváhejte se za námi zastavit přímo ve FUBO Gymu No. 1 a prohlédnout si konstrukce na vlastní oči!

Adresa: Čajkovského 2075/10A, Hradec Králové

Více na www.fubogym.cz