KDO JSME

Toto je náš příběh


Projekt FUBO Fitness vznikl v roce 2013 jako jeden z prvních internetových obchodů se zaměřením na pomůcky pro streetworkout. Začínali jsme pouze s jedním produktem, a to s malými stojánky zvanými stálky na posilování s vlastní vahou těla. Postupně jsme začali vyrábět další produkty včetně gymnastických kruhů, které jsou pro nás tak typické. Ne vše jsme si byli bohužel schopni vyrábět sami, a tak, vzhledem k naší snaze Vám nabízet co nejlepší funkční vybavení, jsme se rozhodli navázat spolupráci s kvalitními firmami, které splňovaly naše požadavky, jako jsou například Triggerpoint, Letsbands, Stronggear či Blackroll. Zlomový pro nás byl konec roku 2016, protože jsme začali pracovat na vlastních posilovacích konstrukcích pro crossfit a silové sporty. Rok 2017 se nesl v duchu rozšiřování produktového portfólia vlastních produktů v podobě venkovních hrazd a streetworkoutových hřišť na zahradu či crossfitových konstrukcí.

Rok 2018 jsme se rozhodli plně věnovat výstavbě workoutových hřišť, protože věříme, že tohle je ta správná cesta, jak pozitivně ovlivnit co největší počet lidí. Realizovali jsme workoutové hřiště pro firmy jako je Skanska Reality a.s., Decathlon či např. obce Dobřenice a Podhorní Újezd.

Pokud chcete znát celý příběh projektu FUBO Fitness, od samého počátku, až po významný milník na podzim v roce 2018, čtěte zde!

Benefity spolupráce

Kompletní realizace

Hřiště navrhneme, vyrobíme, přivezeme a namontujeme.

Dodržujeme normy

Realizujeme workoutová hřiště dle normy ČSN EN 16630.

Revize a servis

Zajistíme Vám zákonem dané revize a potřebný servis.

Podpora místní komunity

Sponzorské dary, slevy, akce pro členy workoutové komunity.

Naše vize

Naším posláním je vytváření lepšího prostředí a kvalitnějších podmínek pro všechny, kdo se chtějí cítit lépe jak po fyzické, tak psychické stránce. Námi vylepšená verze známé pravdy: "Ve zdravém a funkčním těle zdravý duch" plně vystihuje filozofii i název značky FUBO, který byl inspirován právě velmi důležitým dodatkem "funkční tělo" (anglicky FUnctional BOdy). Věříme, že prostřednictvím fitness vybavení, workoutových hřišť, které nabízíme, a nově také vlastního FUBO Gym No. 1, dáváme příležitost všem, kteří mají zájem podpořit své zdraví a být spokojeni sami se sebou.

Zašlete nám nezávazně Vaši představu

Vyplňte, prosím, všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.