Blog
 

Začali jsme před 6 lety drobnými pomůckami na funkční trénink. Dnes na FUBO.cz najdete kompletní sortiment nejen pro osobní trénink, ale i profi vybavení do fitness center. A nejen to. Jsme specialisti na komplexní zařízení posiloven a tělocvičen, od návrhu celého prostoru, až po samotné montáže. Důkazem budiž náš FUBO Gym No. 1 otevřený...

Zima se blíží, chuť cvičit venku opadá. Ale my se nedáme! Co takhle vnitřní workoutová konstrukce? Doplňkové prvky ve funkční zóně běžného fitness nebo pořádné, plnohodnotné workoutové hřiště?

Před 5 lety mě ve 4. ročníku na gymplu napadlo, že bych mohl začít vyrábět a prodávat stojánky/stálky na posilování s vlastní vahou těla. Celý nápad vznikl naprosto jednoduše. V té době zde nebyl téměř nikdo, kdo by mi stálky, které jsem potřeboval k tréninku street workoutu, vyrobil za rozumné peníze, a tak jsem se rozhodl vyrobit si vlastní....

V první řadě je důležitá vaše představa. Nezávazně nám ji můžete nastínit v poptávkovém formuláři a společně ji poté můžeme probrat po mailu či telefonu. Vezmeme v potaz vaše požadavky, možnosti a přání a na základě nich navrhneme několik variant řešení. Domluvíme se na způsobu instalace konstrukce, vybereme dopadovou plochu a termín instalace.

Streetworkoutové hřiště může být ten správný projekt pro navázání kontaktu s mladou generací. Posilování, cvičení a trénink jsou mezi mladou generací velmi důležitou a oblíbenou aktivitou a cvičení ve venkovních posilovnách se stává stále populárnější.

V následující sérii článků si společně rozebereme ty nejzákladnější cviky, které lze v podstatě nazvat pilíři street workoutu.