Blog
 

Zima se blíží, chuť cvičit venku opadá. Ale my se nedáme! Co takhle vnitřní workoutová konstrukce? Doplňkové prvky ve funkční zóně běžného fitness nebo pořádné, plnohodnotné workoutové hřiště?

Před 5 lety mě ve 4. ročníku na gymplu napadlo, že bych mohl začít vyrábět a prodávat stojánky/stálky na posilování s vlastní vahou těla. Celý nápad vznikl naprosto jednoduše. V té době zde nebyl téměř nikdo, kdo by mi stálky, které jsem potřeboval k tréninku street workoutu, vyrobil za rozumné peníze, a tak jsem se rozhodl vyrobit si vlastní....

V první řadě je důležitá vaše představa. Nezávazně nám ji můžete nastínit v poptávkovém formuláři a společně ji poté můžeme probrat po mailu či telefonu. Vezmeme v potaz vaše požadavky, možnosti a přání a na základě nich navrhneme několik variant řešení. Domluvíme se na způsobu instalace konstrukce, vybereme dopadovou plochu a termín instalace.

Streetworkoutové hřiště může být ten správný projekt pro navázání kontaktu s mladou generací. Posilování, cvičení a trénink jsou mezi mladou generací velmi důležitou a oblíbenou aktivitou a cvičení ve venkovních posilovnách se stává stále populárnější.

V následující sérii článků si společně rozebereme ty nejzákladnější cviky, které lze v podstatě nazvat pilíři street workoutu.

Pokud váháte, případně chcete vyzkoušet zase jiný trénink, odskočit si od činek, můžete na vlastním těle poznat street workout, kalisteniku, cvičení, kde využíváte převážně jen svoji váhu. Na každém je, aby se rozhodl, v podstatě ale hlavní je, když se hýbete a něco pro své tělo děláte. Teď je na vás, vybrat si.

A tohle jste věděli, překvapuje vás to? Pokud napíšete do vyhledávače Google frázi "street workout,"dostanete více než 117 milionů odkazů! To už je nářez. Street workout šplhá, druh fyzické aktivity, která se rychle stala populární po celém světě. Tak začíná svůj blog Irma Kuukasjärvi ze serveru lappset.com. Pokud tato dvě slova zadáte do...