Venkovní hrazdy na Vaši zahradu - Jak probíhá realizace?

20.07.2018

1. Společná konzultace

V první řadě je důležitá vaše představa. Nezávazně nám ji můžete nastínit v poptávkovém formuláři a společně ji poté můžeme probrat po mailu či telefonu. Vezmeme v potaz vaše požadavky, možnosti a přání a na základě nich navrhneme několik variant řešení. Domluvíme se na způsobu instalace konstrukce, vybereme dopadovou plochu a termín instalace.

Pokud se rozhodnete pro již hotovou venkovní hrazdu z naší nabídky, Vám již nic nebrání v zadání objednávky emailem, případně prostřednictvím formuláře a nám tedy ve výrobě.

2. 3D Vizualizace - pro řešení na míru

Jakmile budeme znát všechny vaše požadavky, vypracujeme 3D návrh domluveného řešení včetně dopadové plochy. Návrh vám poté zašleme a provedeme případné změny dle vašeho přání. Tyto návrhy zpracováváme bezplatně pouze po potvrzení objednávky.

3. Výroba v České republice

Po finálním odsouhlasení návrhu se vrhneme na výrobu, která nám zabere zhruba 2-4 týdny v závislosti vytížení lakovny nebo zinkovny. Poté konstrukce putuje k nám do skladu, kde provedeme kontrolu kvality a kontaktujeme Vás ohledně přesného termínu montáže. Pokud je vše v pořádku, instalace na vaši zahradu může začít!

4. Montáž

Instalování celé soustavy včetně výkopových prací a betonování zabere asi 3 až 10 hodin, závisle na podloží, místě a velikosti konstrukce. V případě venkovních hrazd na zahradu a bez tvorby speciální dopadové plochy používáme pro výkop děr motorový zemní vrták. Před použitím vrtáku si nejprve vyřízneme travnatý koberec, který po dokončené montáží rozmístíme kolem jeklů, obavy o zničení zahrady tudíž mít nemusíte.

Pouze v případě větších hřišť tvorby nových dopadových ploch jsou výkopové práce rozsáhlejší. Hřiště je instalováno do vykopaného prostoru pod úrovní země a následně zasypáno mulčovací kůrou, štěpkou, pískem či kačírkem do úrovně okolního terénu. Případně Vám jsme také zajistit tartanový povrch či umělou trávu. Přípravu pro montáž může samozřejmě provést lokální firma či OSVČ, což může být ekonomičtější řešení. My už pak jen provedeme instalaci, popřípadě tvorbu dopadové plochy dle ČSN EN 16630. Toto se však týká spíše větších workoutových hřišť, která jsou určena pro veřejné účely.

V případě kotvení před betonové patky trvá zhruba 1-2 týdny tvrdnutí betonu + 24 vytvrdnutí chemických přípravků po montáži. Poté je konstrukce možné používat. Pokud je hřiště kotveno přes prodloužené jekly zalité betonem, pak lze hřiště používat zhruba po 3 dnech od montáže.

5. Záruka

Na venkovní hrazdy se vztahuje 2letá záruční doba. Pokud by nastaly jakékoli komplikace, tak nás prosím kontaktujte a my s vámi problém obratem vyřešíme!