Stavíme ze dřeva! OCR a přírodní parky

17.02.2019

Postavíme překážkový park pro OCR nebo cvičení v přírodě.

Workoutová hřiště jsou super způsobem, jak umožnit široké veřejnosti sportovat ve funkčním duchu. Pokud ale hledáte něco přímočařejšího, a navíc ještě blíže přírodě, máme dobrou zprávu! Stavíme dřevěné překážkové parky, které poslouží závodníkům i všem, kdo se chce funkčně hýbat!

Co nás k tomu dovedlo?

FUBO Gym je otevřen již čtvrtým měsícem a na základě kladných ohlasů jsme rádi, že v něm návštěvníkům líbí. Velké oblibě se těší především rozmanitost pomůcek na cvičení. Naplno jich využívá i například skupinová lekce Příprava na překážkové závody.

V překážkových závodech jsme našli zalíbení. To dokazuje i nově navázaná spolupráce s organizací Gladiator Race, která v České republice překážkové závody pořádá. Náplní této spolupráce je pravidelná lekce ve FUBO Gymu zaměřená přímo na přípravu na Gladiator Race. K tomu jsme, jak si můžete přečíst v referencích, vyrobili hexagonovou konstrukci rybích schůdek pro závod Winter Gladiator Race, který se konal v pevnosti Josefov.

A to nás inspirovalo k vytvoření nové produktové řady. Proč by si nemohl nechat postavit překážky kdokoliv? Překážkové závody dokonale zapadají do naší vize funkčního tréninku dostupného všem.

Nová řada nazvaná OCR a přírodní parky je složená z řady dřevěných překážek a prvků na cvičení. Dřevo je použito, protože překážky jsou určeny do přírody. Svým designem zapadnou do venkovního prostředí, nebudou narušovat vzhled přírody, ba naopak do něj hezky zapadnou.

Tématem je samozřejmě stále rostoucí fenomén překážkových závodů, které nutí člověka k opravdu komplexní přípravě a pravidelnému pohybu ve všech aspektech. Nicméně naše překážky se stejně tak hodí i do příměstských přírodních parků a venkovních sportovních areálů. Věříme, nabídka může zaujmout sportovní organizace a kluby, ale stejně tak i města a obce.

Více 3D modelů překážek najdete v kategorii OCR a přírodní parky!

Chcete vystavět kompletní OCR park nebo rozmístit několik překážek v lesoparku ve vaší obci? Ozvěte se nám s vaší poptávkou! Rádi s vámi vše zkonzultujeme a vytvoříme návrh ušitý vaším požadavkům.