Stavíme ze dřeva! OCR a přírodní parky

18.10.2021

Postavíme překážkový park pro OCR nebo cvičení v přírodě.

Workoutová hřiště jsou super způsobem, jak umožnit široké veřejnosti sportovat ve funkčním duchu. Pokud ale hledáte něco přímočařejšího, a navíc ještě blíže přírodě, máme dobrou zprávu! Stavíme dřevěné překážkové parky, které poslouží závodníkům i všem, kdo se chce funkčně hýbat!

Co nás k tomu dovedlo?

FUBO Gym je otevřen již třetím rokem a na základě kladných ohlasů jsme rádi, že se v něm návštěvníkům líbí. Velké oblibě se těší především rozmanitost pomůcek na cvičení. Naplno jich využívá i například skupinová lekce OCR kruháč.

V překážkových závodech jsme našli zalíbení. A protože jsou OCR závody čím dál více oblíbené, stavíme hřiště, aby mohl trénovat každý - ne jen ten, kdo se dostane k nám do Gymu :-)

Proč by si nemohl nechat postavit překážky kdokoliv? Překážkové závody dokonale zapadají do naší vize funkčního tréninku dostupného všem.

Nová řada nazvaná OCR a přírodní parky je složená z řady dřevěných překážek a prvků na cvičení. Dřevo je použito, protože překážky jsou určeny do přírody. Svým designem zapadnou do venkovního prostředí, nebudou narušovat vzhled přírody, ba naopak do něj hezky zapadnou.

Tématem je samozřejmě stále rostoucí fenomén překážkových závodů, které nutí člověka k opravdu komplexní přípravě a pravidelnému pohybu ve všech aspektech. Nicméně naše překážky se stejně tak hodí i do příměstských přírodních parků a venkovních sportovních areálů. Věříme, nabídka může zaujmout sportovní organizace a kluby, ale stejně tak i města a obce.

Více překážek najdete v kategorii OCR a přírodní parky!

Chcete vystavět kompletní OCR park nebo rozmístit několik překážek v lesoparku ve vaší obci? Ozvěte se nám s vaší poptávkou! Rádi s vámi vše zkonzultujeme a vytvoříme návrh ušitý vaším požadavkům.

Potřebujete poradit?