FUBO Gym No. 1

06.02.2019

FUBO Gym No. 1 je výsledkem i obrazem toho, co děláme

Na jaře 2018 jsme se rozhodli udělat důležitý krok: Vytvořit vlastní prostředí, které bude odpovídat naší vizi, poskytne kvalitní zázemí pro funkční trénink a bude reprezentovat činnosti značky FUBO.

Celý FUBO Gym No. 1 jsme si sami navrhli a po rekonstrukci prostor i sami vybavili. Na počátku byli představy a ty se brzy proměnili v grafické návrhy. Výrobu navrženého následovala samotná montáž, pokládka podlahy a ladění detailů, na kterých si dáváme záležet. Díky našim zkušenostem s návrhy, výrobou i sportem samotným, jsme byli schopni přesně na míru vytvořit a dodat sami sobě konstrukce a další vybavení tak, abychom maximálně využili prostor, který máme k dispozici a zároveň splnili naše nemalé požadavky.

Nejen, že je FUBO Gym hmatatelným výsledkem naší vize, ale slouží zároveň vám, našim zákazníkům, jako showroom toho, co nabízíme, jsme schopni zajistit nebo vyrobit. Neváhejte proto přijít si do tohoto trochu netradičního fitness v Hradci Králové prohlédnout a osahat vlastní rukou naše produkty!