sCITYpro

sCITYpro je vlajkovou lodí mezi SMART lavičkami. Lavička byla vyvíjena několik měsíců, dokud nebylo dosaženo požadovaných nároků na ergonomii, odolnost a estetický vzhled. Výsledkem vývoje je právě tato lavička, která zapadá do okolí moderních měst 21. století. 

Velikost lavičky je 2300 mm (d) x 540 mm (š) x 511 (v) a její hmotnost je cca 300 kg. Lavička je vybavena celou řadou užitečných funkcí, ať už jde o nabíjení mobilních zařízení skrze USB porty, bezdrátovým nabíjením dle standardu Qi. Důležitou vlastností je SOS tlačítko, které je napojeno přímo na Integrovaný záchranný systém. V případě nouze je pak snadné zajistit potřebnou pomoc. Připojení k internetu zajišťuje moderní LTE modem umožňující připojení až 10 zařízení současně. 

Exteriér výrobku

Hlavní část je tvořena nerezovou konstrukcí v provedení antivandal. Silnější tloušťka ocelové konstrukce zajišťuje maximální stabilitu. Provedení antivandal je vhodné do městských exteriérů. Sedací část je tvořena tvrzeným plexisklem se speciálně vyvinutou vrstvou odolávající škrábancům.

Tento výrobek může být dodán s povrchovou úpravou antigraffity (volitelně), díky které lze snadněji odstranit škody napáchané vandaly. Další významnou výhodou je fakt, že konstrukce všech výrobků je vodě-odolná ve stupni krytí IPx7 až do výšky 300 mm od úrovně podlahy. V době relativně častých lokálních záplav či povodní, je toto řešení velmi praktické a chránící technologii výrobků proti zvýšené hladině vody v místě montáže.

Vnitřní uspořádání výrobku

Vnitřní část výrobku se skládá z kvalitních fotovoltaických panelů o výkonu 130 Wp, které zachycují světelné paprsky i ve chvílích, kdy není zcela jasná obloha. Získaná solární energie je ukládána do speciálních bezpečných vysokokapacitních baterií o kapacitě 170 Ah.

O distribuci elektrické energie se stará inteligentní systém, který efektivně alokuje energii k periferiím na základě aktivní potřeby. Díky moderním technologiím výrobky ABILITY CONCEPT nabízí vysokou výdrž i za nepřízně počasí, tj. energie až po dobu ař 10 dní (v závislosti na výrobku) bez jediného slunečního paprsku.

Srdcem lavičky je inteligentní PLC, které řídí veškeré operace, ať už jde o správu internetového připojení přes LTE modem, komunikaci s Integrovaným záchranným systémem "IZS" (při stisku SOS tlačítka), inteligentní bezdrátové nabíjení či řízení spotřeby pro napájení USB portů.

Volitelně pak nabízíme pokročilou senzoriku, díky které lze monitorovat kvalitu ovzduší, teplotu, vlhkost nebo hladinu hluku. Zaznamenaná data se ukládají na náš server, odkud mohou být dále zpřístupněna. Naměřená data pak mohou sloužit municipalitám k projektům a krokům, které budou zlepšovat život obyvatel v dané lokalitě. 

Základní vlastnosti

 • Rozměr: 540 (š) x 2300 (d) x 510 (v) mm
 • 4x USB port pro nabíjení mobilních zařízení
 • 2x Bezdrátové dobíjeni standardu Qi
 • WiFi LTE modem pro připojení k internetu
 • 2x SOS tlačítko

Rozšíření

 • SOS tlačístko s přímým napojením na integrovaný záchranný systém
 • Měření kvality ovzduší
 • Měření atmosférického tlaku
 • Měření relativní vlhkosti
 • Měření teploty
 • LED osvětlení
 • Sběr dat o připojených zařízeních

Nezávazná poptávka

Vyplňte, prosím, všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.