Workoutová hřiště


Přemýšlíte o výstavbě workoutového hřiště ve Vašem městě či u Vás v gymu nebo na zahradě? Připravili jsme pro Vás malé, střední a velké workoutové parky pro města, ale také venkovní hrazdy, které se skvěle hodí pro soukromé použití. Vybírat můžete nejenom z několika variant, ale také si můžete zvolit materiál, který se použije při výrobě. Nabízíme unikátní možnost výroby workoutového hřiště jak z oceli, tak z akátového dřeva.

Workoutové hřiště


Vybírejte z malých workout hřišť, které jsou určeny především pro menší obce nebo ze středních workoutových hřišť a velkých streetworkoutových parků, které jsou určeny pro města. Zvolte si materiál, který se použije při výrobě, tak aby co nejlépe zapadal do daného prostředí.  Můžete si vybrat z konstrukční ocely či akátového dřeva.

Venkovní hrazdy

Venkovní hrazdy s bradly jsou určeny především pro soukromé účely. Konstrukce jsme navrhli tak, abyste si mohli plnohodnotně  cvičit v pohodlí Vašeho domova. Konstrukci si můžete libovolně nakonfigurovat, záleží jenom na Vás, jak chcete investovat do svého zdraví. Každé správné mini workoutové hřiště by mělo obsahovat vysokou hrazdu na shyby a bradla na dipy, nezapomínejte na to při výběru.

Potřebujete poradit?