SmartWorkout

V kooperaci s projektem Ability Concept vám přinášíme unikátní možnost vytvoření Smart workoutového hřiště. Buďte první, kteří propojí myšlenku SmartCity a zdravého životního stylu v podobě SmartWorkout. Lidi, kteří chodí cvičit na workoutová hřiště si chtějí poslechnout muziku, připojit k internetu a okamžitě sdílet své zážitky. My jako první jim tuto možnost nabízíme. Pojďme společně vybudovat jedinečné SmartWorkout hřiště.

Proč vytvořit SmartWorkout hřiště?

  • Nedostatek veřejných dobíjecích míst.
  • Popularita sociálních sítích roste. Lidi chtějí být neustále online.
  • Neexistence veřejné konektivity k internetu.
  • Nulové náklady na dodávky energie.
  • Propagujeme Vás skrze inteligentní Wi-Fi abranding.

Reference

Položka

Detaily položky

Položka

Detaily položky

Wi-Fi konektivita

Integrovaný LTE modem zajišťuje nepřetržitý přístup k internetu. Snadno tak cvičenci připojí svůj telefon, tablet nebo notebook na naší Wi-Fi síť . Díky internetovému připojení budou moci okamžitě sdílet své zážitky, tipy a rady ostatním skrze sociální sítě. Poskytované připojení je bezpečné a stabilní.

Přírodní energie

Obnovitelné zdroje jsou klíčem k šetrnému chování k naší planetě. Energii pro Vaše mobilní zařízení zajišťují kvalitní solární panely. Díky nejmodernějším bateriím a chytrému řízení spotřeby jsme schopni poskytnout elektrickou energii po dobu až 6 dnů při špatných světelných podmínkách. To vše bez jediného zapojení na standardní distribuční síť.

Chytré funkce

SmartCity výrobky mohou disponovat řadou funkcí. Ať už se jedná o nabíjení skrze USB porty, bezdrátové nabíjení moderních mobilních telefonů či monitoring kvality ovzduší a teploty. Významným rozšířením je rovněž instalace tlačítka SOS napojeného na integrovaný záchranný systém. Některé z výrobků umožňují rovněž poslech hudby přes integrovaný Bluetooth reproduktor.

Potřebujete vědět další info? Napište nám.

Vyplňte, prosím, všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.