8 důvodů, proč postavit workoutové hřiště

  1. Vytváří vztah mezi zastupiteli města a mladou generací.
  2. Dává prostor mladistvým pro seberealizaci.
  3. Vytváří ve městě nové komunity, které jdou správným příkladem ostatním.
  4. Skvěle funguje jako prevence před negativním chováním mladistvých.
  5. Zvyšuje oblíbenost představitelů města nejenom u mladistvých, ale také u jejich rodičů, kteří si váží, že děláte něco pro nadcházející generace.
  6. Vytváří dostupnou sportovní aktivitu pro každého.
  7. Přináší pozitivní vliv na zdraví občanů.
  8. Možnost čerpání dotací z EU.

Přečtěte si

Do zcela nového sportovně-relaxačního komplexu v Pardubicích jsme vyráběli stropní konstrukci. Konstrukce je víceúrovňová a vybavená úchyty pro různé typy pomůcek, jako jsou například expandéry a doplňuje prostor multifunkčního sálu.

Zákazníkovým přáním bylo Cube 4.0, s možností zavěsit kruhy. Gymnastické kruhy je pro dobré cvičení však potřeba věšet poměrně vysoko. Proto jsme místo jedné z hrazd opatřili Cube hrazdovým křídlem. Nejen, že poskytuje možnost pověsit kruhy dost vysoko, ale navíc rozšiřuje možnosti cvičení o víceúrovňové ručkování a dynamické shyby/skoky s...

Na Velký pátek jsme montovali konstrukci na krásnou zahradu v Hradci Králové. Konstrukce vychází z našeho produktu Venkovní hrazdy 5.0, ale je upravená. Na zákazníkovo přání jsme nejnižší hrazdu přesunuli na druhou stranu a postavili do pravého úhlu ke zbývajícím dvěma hrazdám. Matná barva se na konstrukci dle nás perfektně hodí.

Pojďme společně zlepšit zdraví Vašich občanů!